Поліклінічний підрозділ

Поліклінічний підрозділ вторинного рівня надає спеціалізовану висококваліфіковану консультативну медичну допомогу дитячому населенню Хортицького, Дніпровського, Вознесенівського та Заводського районів.

Консультативна спеціалізована медична допомога надається за такими спеціальностями, як: ендокринолог, офтальмолог, нефролог, уролог, дерматовенеролог, гінеколог, генетик, невролог, кардіоревматолог, логопед, педіатр, імунолог, інфекціоніст, алерголог, гастроентеролог, отоларинголог, хірург, травматолог, ортопед.

Основними завданнями є:

  • надання висококваліфікованої консультативної  допомоги по  вузьким спеціальностям;
  • діагностика та лікування хворих  з проведенням необхідних лабораторних та апаратних досліджень;
  • визначення потреби в стаціонарній допомозі пацієнтам;
  • надання рекомендацій щодо подальшого лікування пацієнтів в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу.

Структура поліклінічного підрозділу:

  • поліклінічне відділення № 1, Хортицький район, вул. Новгородська, 28-а, тел.: (061) 224-94-03 (реєстратура), (061) 224-93-72 (стіл довідок); 
  • поліклінічне відділення № 2, Вознесенівський район, вул. Л.Жаботинського, 32, тел.: (061) 239-82-63 (реєстратура);
  • поліклінічне відділення № 3, Дніпровський район, вул. Дудикіна, 6, тел.: (061) 224-79-89 (реєстратура);
  • поліклінічне відділення № 4, Заводський район, вул. Історична, 65, тел.: (061) 226-00-90 (реєстратура).

Графік прийомів лікарів-спеціалістів поліклінічного відділення № 1


п/п
Спеціальність П. І. Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
кабінету
1. Ендокринолог Абрамова Тетяна Вікторівна 1200-1700 1200-1630 0900-1200 1230-1630 0800-1230 36
2. Офтальмолог Хижняк
Вікторія Володимирівна
0800-1400 0800-1400 0900-1400 1230-1700 0800-1400 33
3. Нефролог Ігнатова
Наталія Володимирівна
0800-1400 0800-1400 0900-1400 1230-1730 1200-1700 7
4. Уролог Сахно
Олена Валеріївна
0800-1400 1300-1900 0900-1400 1230-1800 0800-1400 39
5. Дерматолог Корсакова Олена Володимирівна 1300-1900 0800-1200 0800-1400 7
6. Гінеколог Лаврова
Наталія
Ігорівна
1500-1900 0800-1200 1500-1900 0800-1200 1500-1900 39
7. Генетик Ларіна
Ольга  Геннадіївна
1300-1900 0800-1400 0900-1400 0800-1400 0800-1400 3
8. Невролог Садовец
Олена
Анатоліївна
1300-1900 0800-1400 1300-1900 0800-1400 парн. числ. 0800-1400, непар. числ. 1300-1900 37
Бондаренко Дар’я
Олександрівна
0800-1400 1300-1900 0900-1400 1230-1800  парн. числ. 1300-1900, непар. числ. 0800-1400
9. Психоневролог Пряхіна
Інна
Миколаївна
0800-1100 1400-1700 3
10. Кардіолог Мережко
Ганна
Семенівна
1500-1800 1100-1400 1400-1700 1100-1400 1100-1400 45
11. Логопед Попова
Ганна
Іванівна
1400-1800 0800-1200 1400-1800 1400-1800 0800-1200 43
12. Імунолог Румянцева
Іда
Петрівна
0800-1500 0800-1500 0900-1500 1300-1800 0800-1500 38
13. Інфекціоніст Цимбалюк Тамара
Миколаївна
1200-1700 0800-1400 0900-1400 0800-1400 0800-1400 6
14. Алерголог Шевченко
Олена
Олександрівна
1200-1500 1400-1700 1100-1400 1400-1700 1400-1700 45
15. Гастроентеролог Шепель Володимир
Володимирович
0800-1400 1200-1800 0900-1400 0800-1400 1200-1800 43
16. Отоларинголог Бурий
Едуард
Дмитрович
0830-1300 1430-1900 1430-1900 0830-1200 1430-1900 44
Добриця
Тетяна
Іванівна
1430-1900 0830-1300 0900-1300 1300-1730 0830-1300
17. Хірург Мазуренко Максим
Володимирович
0800-1330 1330-1900 0900-1330 1330-1900 1330-1900 40
Швець 
Ярослав 
Володимирович
1330-1900 0800-1330 1330-1900 0800-1330 0800-1330
18. Педіатр Ахмедова 
Себа
Машалахівна
0800-1500 1200-1900 1200-1900 0800-1500 1200-1900 36

Графік прийомів лікарів-спеціалістів поліклінічного відділення № 2

№ п/п Спеціальність П. І. Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця

№ кабінету

1. Інфекціоніст Бічуріна
Наталія Олександрівна
0830-1506 0830-1506 0830-1506 0830-1506 0830-1506 6
2. Алерголог Бойко
Лариса Олександрівна
1100-1736 0900-1536 1100-1736 0900-1536 0900-1536 7
3. Кардіоревматолог Стьопкіна
Лариса Вікторівна
1124-1800 0800-1436 1124-1800 0800-1436 0800-1436 14
4. Генетик Каменщик
Андрій Володимирович
1542-1900 1542-1900 1542-1900 1542-1900 1542-1900 11
5. Невролог Глушко
Дмитро Леонідович
1124-1800 0800-1436 1124-1800 0800-1436 0800-1436 20
6. Ендокринолог Жученко 
Інна 
Юріївна
1030-1706 0830-1506 1030-1706 0830-1506 0830-1506 25
7. Офтальмолог Павлова 
Олена
Михайлівна
0800-1118 0800-1118 0800-1118 1440-1758 0800-1118 31
Поправко
Олег
Миколайович
1124-1800 1124-1800 1124-1800 0800-1436 1124-1800
8. Імунолог Герцен 
Наталія
Іванівна
1124-1800 0800-1436 1000-1436 0800-1436 0800-1436 29
9. Ортопед-травматолог Большаков 
Антон 
Ігорович
1124-1800 0800-1436 1124-1800 0800-1436 0800-1436 14
10. Хірург Тимошенко 
Олександр 
Євгенійович
0800-1118 0800-1118 1442-1800 0800-1118 1442-1800 1
11. Отоларинголог Пащенко 
Галина
Іванівна
0800-1436 1124-1800 0800-1436 1124-1800 1124-1800 24
Гладка 
Світлана 
Анатоліївна
1124-1800 0800-1436 1124-1800 0800-1436 0800-1436

Графік прийомів лікарів-спеціалістів поліклінічного відділення № 3

№ п/п Спеціальність П. І. Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця

№ кабінету

1. Ендокринолог Кравченко
Ірина Анатоліївна
1200-1800 1200-1800 0800-1400 0800-1400 0800-1400 9
2. Хірург Супрун
Валентина Дмитрівна
1400-2000 1400-2000 0800-1400 0800-1400 0800-1400 22
3. Імунолог Матюніна
Юлія
Леонідівна
0800-1100 0800-1100 0800-1100 0800-1100 0800-1100 13
4. Інфекціоніст Кисільова
Лідія Леонідівна
0800-1200 0800-1200 0800-1200 0800-1200 0800-1200 4
5. Кардіоревматолог Маринченко 
Ірина
Олегівна
1000-1300 0800-1400 0800-1400 кардіо-ревма-толога
6. Невролог Касьян
Вікторія
Миколаївна
1400-2000 1400-2000 0800-1400 0800-1400 1400-2000 10
Курта
Ірина
Петрівна
0800-1400 0800-1400 1400-2000 1400-2000 0800-1400
7. Дерматовенеролог Хандожко 
Олена
Борисівна
1100-1700 1100-1700 0800-1400 0800-1400 0800-1400 дермато-венеролога
8. Травматолог Рудик
Ольга 
Іванівна
0800-1400 0800-1100 0800-1400 травма-толога
9. Офтальмолог  Ковальська
Людмила
Петрівна
1400-2000 0800-1400 0800-1400 0800-1400 1400-2000 31
10. Отоларинголог Махонько 
Світлана Георгіївна
1400-2000 1400-2000 0800-1400 1400-2000 0800-1400 24
11. Гастроентеролог Хміль 
Катерина Володимирівна
0800-1400 1300-1900 0800-1400 1300-1900 гастро-ентеролога

Графік прийомів лікарів-спеціалістів поліклінічного відділення № 4


п/п
Спеціальність П. І. Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця

№ кабінету

1. Отоларинголог Тимченко
Ірина Олександрівна
0800-1400 1200-1836 0800-1436 1200-1836 0800-1436 5
2. Невролог Гречаник
Юлія Володимирівна
0800-1436 0800-1436 1200-1830 0800-1436 1200-1830 5
3. Дерматовенеролог Семешко
Ася
Рубенівна
0800-1436 1124-1800 0800-1436 1124-1800 0800-1436 17
4. Офтальмолог Димчук
Тетяна Валеріївна
1124-1800 0800-1436 1124-1800 0800-1436 1124-1800 6