Відділення функціональної діагностики

Відділення функціональної діагностики проводить дослідження серцево-судинної, нервової, дихальної, травної, сечовивідної систем та інші дослідження.

Відділення забезпечує діагностичними обстеженнями стаціонарних і амбулаторних пацієнтів.

Відділення оснащено сучасною діагностичною апаратурою:

  • система ультразвукового сканування «Siemens Acuson X300» з можливістю імпульсноволнової, кольорової та енергетичної доплерівської візуалізації;
  • система ультразвукового сканування «Sono Scape SSI – 1000» з можливістю імпульсноволнової, кольорової та енергетичної доплерівської візуалізації (портативний);
  • комп’ютерний електроенцефалографічний комплекс “Нейроком» з картуванням;
  • комп’ютерний реоенцефалографічний комплекс «Реоком»;
  • комп’ютерний комплекс Холтеровського моніторингу «КардіоСенс»;
  • комп’ютерний електроенцефалографічний комплекс «BrainTest» з картуванням та відео моніторингом;
  • комп’ютерний ехоенцефалографічний діагностичний комплекс «DX-NT» з ПЗ «Ультрасонік».

У відділенні проводяться такі діагностичні дослідження:

  • електрокардіографія;
  • електрокардіографія з клінортопробой;
  • кардіоінтервалографія;
  • велоергометрія;
  • холтеровський моніторинг;
  • комп’ютерна електроенцефалографія з картуванням;
  • комп’ютерна електроенцефалографія з відео моніторингом;
  • реоенцефалографія;
  • реовазографія;
  • ехоенцефалографія;
  • спірографія;
  • ехокардіоскапія з доплерографієй;
  • нейросонографія з доплерографічним дослідженням внутрішньомозкових судин.
  • УЗД гепатобіліарної системи (печінки і жовчного міхура);
  • УЗД сечовидільної системи;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД наднирників;
  • УЗД пілоричного відділу шлунку;

Фахівці відділення:

  • завідувач відділення – дитячий лікар-невролог другої кваліфікаційної категорії Колесова Анна Валеріївна;
  • лікар функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії Лютікова Галина Василівна;
  • лікар функціональної діагностики першої кваліфікаційної категорії Клименко Ельвіра Миколаївна;
  • лікар УЗД вищої кваліфікаційної категорії, міський позаштатний спеціаліст з ультразвукової діагностики в педіатрії Панченко Олександр Валентинович;
  • лікар УЗД першої кваліфікаційної категорії Славкіна Олена Юріївна;
  • лікар УЗД другої кваліфікаційної категорії Тимошенко Галина Володимирівна;
  • дитячий лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії Садовец Олена Анатоліївна;
  • дитячий лікар-невролог Прянніков Іван Олександрович.

Відділення функціональної діагностики розташовано на першому поверсі головного корпусу лікарні.

Телефон відділення: (061) 42-25-62.