Телемедицина в лікарні – крок до підвищення якості та доступності надання медичної допомоги дітям

З метою підвищення якості надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя в лікарні ефективно впроваджується такий напрямок, як «телемедицина».

Завдяки перемозі проекту лікарні у конкурсі «Ми – це місто» ПАТ «Запоріжсталь» на базі КУ «ЗМБДЛ № 5» обладнано теле-медіа центр. Натепер, використовуючи інформаційні технології, ми маємо можливості в умовах лікарні в режимі он-лайн отримувати консультації провідних фахівців України та за її межами, збирати консиліуми, приймати участь в конференціях тощо.

Так, 05 жовтня 2017 року проведено он-лайн консультацію з генеральним директором Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру, професором кафедри педіатрії ХНМУ ім. Каразіна, членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України – Гречаніною Оленою Яківною.

В консультації також взяли участь фахівці лікарні, кафедр Запорізького державного медичного університету. Темою он-лайн консультації було діагностування та лікування важкої патології у дитини раннього віку, яка перебуває на стаціонарному лікуванні.

Переваги  дистанційного консультування ще й у тому, що подібні пацієнти складно переносять транспортування, якщо воно взагалі можливе. Завдяки телекомунікаційному зв’язку, дитина в умовах лікарні отримала спеціалізовану консультацію з провідними медичними фахівцями України, без додаткових економічних витрат як для батьків в першу чергу, так і для спеціалістів.

Фахівці  узгодили подальші рекомендації щодо діагностування та лікування. Також, досягнуто домовленості щодо подальшої постійної співпраці з Центром.

Питання підвищення якості та доступності надання медичної допомоги дитячому населенню в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» є пріоритетними у роботі лікарні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!