Постійне навчання медичних фахівців – запорука надання якісної медичної допомоги

З метою підвищення кваліфікації медичних фахівців, вдосконалення знань та особливостей імунної системи дитини в лікарні протягом місяця проводиться тематичний цикл лекцій: «Імунітет. Патологія імунної системи».

Лектор – завідувач кафедри патологічної фізіології Запорізького державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Ганчева Ольга Вікторівна.

На лекціях присутні мали змогу підвищити свої знання про імунітет, його особливості, як «працює» він на клітинному, гуморальному рівні, як від його стану залежить перебіг хвороби, останніми напрацюваннями і розробками  в напрямку імунології.

Професор Ганчева О.В. є винятковим лектором: не просто вільно володіє матеріалом, а подає його цікаво, динамічно, акцентуючи на аспектах, особливо потрібних  конкретній аудиторії.

Під час заходу всі бажаючи мали змогу поставити питання лектору та отримати  кваліфіковану відповідь з такої актуальної теми як: «Імунологія».

Такі заходи дозволяють не лише підвищити професійний рівень медичних фахівців, але й покращити надання медичної допомоги дитячому населенню в лікарні.

Впровадження нових сучасних методів в практику лікування хворих дітей є пріоритетними в роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5»!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *