Поліклінічний підрозділ

Поліклінічний підрозділ надає спеціалізовану висококваліфіковану консультативну медичну допомогу дитячому населенню Хортицького району (близько 17 тис. дітей).

Планова потужність поліклінічного підрозділу 155 відвідувань в день.

Лікарі-педіатри поліклінічного підрозділу надають консультативну допомогу та проводять  профілактичні огляди дітям в 14 школах та в 20 дитячих дошкільних установ Хортицького району.

Поліклінічний підрозділ здійснює консультативно-діагностичну допомогу дитячому населенню за 16 спеціальностями: ендокринолог, офтальмолог, нефролог, уролог, дерматолог, гінеколог, генетик, невролог, кардіолог, логопед, імунолог, інфекціоніст, алерголог, гастроентеролог, отоларинголог, хірург.

Основними завданнями є:

  • надання висококваліфікованої консультативної  допомоги по  вузьким спеціальностям;
  • діагностика та лікування хворих  з проведенням необхідних лабораторних та апаратних досліджень;
  • визначення потреби в стаціонарній допомозі пацієнтам;
  • надання рекомендацій щодо подальшого лікування пацієнтів в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу.

Телефони поліклінічного підрозділу: (061) 224-94-03 (реєстратура), (061) 224-93-72 (стіл довідок).

Графік прийомів лікарів-спеціалістів поліклінічного підрозділу КУ «ЗМБДЛ № 5» 2017 року

п/п

Спеціальність П. І. Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця

кабінету

1. Ендокринолог Абрамова Тетяна Вікторівна 13.30-18.30 12.00-17.00 08.00-11.00 12.00-17.00 12.00-17.00 36
2. Офтальмолог Хижняк
Вікторія Володимирівна
08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 11.00-17.00 12.00-18.00 33
3. Нефролог Ігнатова
Наталія Володимирівна
08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 12.00-18.00 12.00-18.00 7
4. Уролог   11.00-13.00 11.00-13.00 39
5. Дерматолог Корсакова Олена Володимирівна 13.00-19.00 08.00-12.30 08.00-14.00 7
6. Гінеколог Лаврова Наталія Ігорівна 08.00-12.30 08.00-12.30 14.00-18.30 08.00-12.30 14.00-18.30 39
7. Генетик Ларина
Ольга  Геннадіївна
08.00-14.00 12.00-18.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 35а
8. Невролог Садовец
Олена
Анатоліївна
13.00-19.00 08.00-14.00 13.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00 37
Бондаренко Дар’я
Олександрівна
08.00-14.00 13.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00 13.00-19.00
9. Психоневролог Пряхіна
Інна
Миколаївна
08.00-11.00 14.00-17.00 2
10. Кардіолог Мережко
Ганна
Семенівна
15.00-18.00 11.00-14.00 14.00-17.00 11.00-14.00 11.00-14.00 2
11. Логопед Попова
Анна
Іванівна
14.00-17.00 08.00-11.00 14.00-17.00 14.00-17.00 08.00-11.00 43
12. Імунолог Румянцева
Іда
Петрівна
08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 11.00-18.00 08.00-15.00 36
13. Інфекціоніст Цимбалюк Тамара
Миколаївна
14.00-17.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 6
14. Алерголог Шевченко Олена Олександрівна 12.00-15.00 14.00-17.00 11.00-14.00 11.00-14.00 14.00-17.00 2
15. Гастроентеролог Шепель Володимир
Володимирович
08.00-14.00 12.00-18.00 08.00-14.00 08.00-14.00 11.30-18.00 43
16. Отоларинголог Бурий
Едуард
Дмитрович
08.00-12.30 14.00-18.30 08.00-12.30 08.00-12.30 14.00-18.30 44
17. Хірург Радченко Світлана
Василівна
08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 40
Мазуренко Максим
Володимирович
14.00-18.30 14.00-18.30 14.00-18.30 14.00-18.30 14.00-18.30