З пацієнтами лікарні проведено заходи до «Тижня безпеки дорожнього руху»

З метою запобігання дитячого дорожнього травматизму, виховання у дітей здатності неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах,  в лікарні з 13 по 19 листопада 2017 року проведено Тиждень  безпеки дорожнього руху.

З дітьми, які знаходяться на стаціонарному лікуванні проведено тематичні інтерактивні заняття.  Крім того, серед пацієнтів кардіоревматологічного відділення лікарні організовано конкурс малюнків: «Безпека на дорозі очима дітей».

Також, 16 листопада 2017 року за участю студентів Запорізького педагогічного коледжу з пацієнтами лікарні проведено майстер класи на тему правил дорожнього руху, зокрема, діти мали змогу виготовити макет проїзної частини вулиці із транспортними засобами, світлофору та дорожніми знаками.

За результатами заходу всі учасники отримали пам’ятки пішохода «Добра дорога дитинства».

Такі заняття не лише дають дітям можливість закріпити і актуалізувати знання учнів з правил дорожнього руху; розвивати вміння  і навички свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, щоб уникнути травм і нещасних випадків, але й розвивають пізнавальні інтереси дітей та виховують  навички свідомої та дисциплінованої поведінки на вулиці!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *