День Святого Миколая в лікарні

День Святого Миколая –  одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки.  Кожна дитина повинна мати можливість відчути магію цього свята, навіть у стінах лікарні.

День Святого Миколая для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5», був насиченим та щедрим на подарунки.

До пацієнтів неврологічного відділення лікарні завітали з привітаннями та подарунками студенти Запорізького педагогічного коледжу. Діти приймали участь у конкурсах, грали, вигадували загадки та всі отримали смачні подарунки,  веселі розмальовки, цікаві книжки і гарний настрій.

Також, привітати маленьких пацієнтів зі святом прийшли Волонтери з товариства Червоного Хреста України Запорізької обласної організації, які створили для дітей справжнє свято – з веселими конкурсами, іграми та піснями.

Такі зустрічі допомагають маленьким пацієнтам підняти настрій та відчути наближення новорічних свят, а також позитивно впливають на  подолання стресу, пов’язаного  із лікувальним процесом та процес одужання. 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *